COVID 19 MESSAGE

English

Adams Whyte Criminal Defence Lawyers Adams Whyte Criminal Defence Lawyers

Akredytacja Scottish Legal Aid Board (Szkocka Niezależna Rada ds pokrywania kosztów prawnych

 

 

 

 

Darmowa pomoc prawna (Legal Aid)

 

My w Kancelarii Adams Whyte wierzymy, że osoby oskarżone o popelnienie przedstepstwa kryminalnego muszą mieć prawidłowy dostęp do prawnika w celu dochodzenia sprawiedliwości. Szczycimy się, że pomagamy w dochodzeniu sprawiedliwości poprzez nasze zobowiazanie do świadczenia pomocy prawnej.

 

W szczególności oznacza to, że jesteśmy zarejestrowani w Scottish Legal Aid Board w celu reprezentacji prawnej w sprawach karnych (Criminal Legal Assistance) wszystkich osób, którym zostały przedstawione zarzuty kryminalne.Wielu osobą przysługuje darmowa pomoc prawna, również tym będącym w stałym zatrudnieniu. W zwiazku z tym jeśli jesteś poszukiwany/-a przez policje lub zostaleś/-aś aresztowany/-a, postawiono Ci akt oskarżenia lub otrzymałeś/-aś wezwanie do sądu może przyslugiwać Ci prawo do darmowej pomocy i wsparcia prawnego.

 

W przypadku gdyby Ci nie przyslugiwała darmow pomoc prawna, oferujemy naszym klientom bezpłatną wstępną konsultację.

 

Jeżeli nie kwalifikujesz się do uzyskania darmowej pomocy prawnej, nadal możesz korzystać z ekspertyzy prawników zatrudnionych w Kancelarii Adams Whyte po konkurencyjnych cenach, które są zawsze omawiane i ustalane z góry.

 

Nie ryzykuj swojej przyszłości. Zawsze proś o Kancelarię Adams Whyte.

 

 

Adams Whyte
Criminal Defence Lawyers
0800 0288 999

  Strona gŀówna | O nas | Przestępstwa kryminalne | Porady | Legal Aid | Kontakt