COVID 19 MESSAGE

English

Adams Whyte Criminal Defence Lawyers Adams Whyte Criminal Defence Lawyers

Porady dotyczące przesłuchania policyjnego

 

Wskazówki na wypadek zatrzymania, aresztowania lub przedstawienia zarzutów karnych

 

Specjalistyczne przygotowanie sprawy

 

Reprezentacja w sądzie

 

Obrona Twojej strony

 

 

 

 

Kłopoty z policja?

W sytuacji gdy policja chce przesłuchać Ciebie lub członka Twojej rodziny rozsądne jest niezwłoczne skontaktowanie się z Kancelarią Adams Whyte.

 

Możemy doradzić Ci jak wyglada Twoja sytuacja, zaaranżować spotkanie z policją oraz towarzyszyć na posterunku policji.

 

Zatrzymany/-a lub aresztowany/-a?

Jeżeli zostaniesz umieszczony/-a w areszcie policyjnym masz prawo do bezpłatnego zawiadomienia awdokata. Zawsze proś o Kancelarię Adams Whyte.

 

Odwiedzimy Cię bezzwłocznie na posterunku i zrobimy wszystko co tylko jest możliwe, aby zapewnić jak najszybsze Twoje zwolnienie.

 

Policja przedstawiła Ci zarzuty karne?

Jeżeli zostałeś/-aś oskarżony/-a przez policję prawdopodobnie zastanawiasz sie gdzie się nastepnie zwrócić po pomoc. Ważne jest aby nie tracić czasu potrzebnego do przygotowywania obrony prawnej. Skontaktuj się z Kancelarią Adams Whyte, aby dowiedzieć się jak wyglada Twoja sytuacja.

 

Doradzimy odnośnie przestawionych Ci zarzutów i powiemy co najprawdopodobniej wydarzy sie następnie. Ustalimy również jakie dochodzenia będą niezbędne w celu obrony Twoich interesów. Przykładowo może to dotyczyć wykonania zdjeć obrażeń, zabezpieczenia nagrań wideo, odnalezienia świadków lub zwrócenia się o ekspertyzę do specjalistów.

 

Otrzymaleś/-aś pisemny akt oskarżenia?

Jeżeli otrzymaleś/-aś pisemny akt oskarżenia od policji, prokuratora lub sądu nierozsadne jest podejmowanie się samodzielnej reprezentacji w sądzie.

 

Aby sprawa była od poczatku prawdłowo rozpatrywana skontaktuj się z Kancelarią Adams Whyte przed stawieniem sie w sądzie. Możemy dokładnie wyjasnić co oznaczają dane zarzuty. Możemy doradzić czy powinieneś/powinnaś przyznać sie do stawianych zarzutów czy nie. Możemy doradzić jakimi sankcjami jest zagrożone dane przestępstwo oraz jakie będzie prawdopodobne zakończenie danej sprawy.

 

Rozprawa dziecięca?

Jeżeli Twoje dziecko zostało wezwane do stawienia się na rozprawie dziecięcej lub w jakikolwiek inny sposób zetknęło się z systemem paneli dziecięcych możemy Ci slużyć poradą na każdym etapie tego procesu i postaramy sie jak najbardziej ułatwić to często bardzo niepokojące doświadczenie.

 

Nie ryzykuj przyszłości Twojego dziecka, skontaktuj się z Kancelarią Adams Whyte.

 

Jakiekolwiek zarzuty, jakakolwiek sprawa z nami naprawdę zobaczysz różnicę. Czas się liczy. Skontaktuj się z Kancelarią Adams Whyte.

 

 

Adams Whyte
Criminal Defence Lawyers
0800 0288 999

  Strona gŀówna | O nas | Przestępstwa kryminalne | Porady | Legal Aid | Kontakt