COVID 19 MESSAGE

English

Adams Whyte Criminal Defence Lawyers Adams Whyte Criminal Defence Lawyers

Wszystkie posterunki policji, więzienia oraz sądy na terenie Szkocji

 

Szybka i skuteczna pomoc

 

Polecani przez wiodace brytyjskie Przewodniki Prawne

 

Zarejestrowani w Szkockim Stowarzyszeniu Prawnym (Law Society of Scotland)

 

Uznani przez Scottish Legal Aid Board (Szkocka Niezależna Rada ds pokrywania kosztów prawnych)

 

 

 

 

 

O nas

 

Jesteśmy jednym z największych zespołów prawnych w kraju. Kancelaria Adams Whyte zapewnia reprezentację prawną na terenie całej Szkocji z biur mieszczącyh się w Edynburgu, Livingston oraz West Lothian.

 

Nasz rozmiar oraz doświadczenie oznaczają, że możemy działać szybko i skutecznie na rzecz naszych klientow i slużyć im pomocą w naglących spawach zarówno na posterunkach policji jak i w sądach na terenie calej Szkocji.

 

Jesteśmy dumi z tego, ze co roku znadujemy sie na liście prestiżowych brytyjskich przewodników prawnych “Chambers Guide to the Legal Profession” (Przewodnik po Profesji Prawnej) oraz “The Legal 500” (Prawna 500).

 

Jesteśmy zarejestrowani oraz regulowani przez Szkockie Stowarzyszenie Prawne (Law Society of Scotland). Posiadamy również akredytację Scottish Legal Aid Board (Szkocka Niezależna Rada ds pokrywania kosztów prawnych), z którą jesteśmy zarejestrowni w celu świadczenia pomocy prawnej w sprawach kryminalnych (Criminal Legal Assistance).

 

Nasi prawnicy są również członkami prestiżowych stowarzyszeń adwokackich, Edinburgh Bar Association oraz Faculty of West Lothian Solicitors.

 

 

Adams Whyte
Criminal Defence Lawyers
0800 0288 999

  Strona gŀówna | O nas | Przestępstwa kryminalne | Porady | Legal Aid | Kontakt